Kumandalı Helikopter Fiyatları

Reklamı yapılmadığı halde son zamanların en çok tercih edilen oyuncakları Kumandalı helikopterler.  Ancak bu tür oyuncaklarda doğru tercih yapabilmek çok çok önemli. Helikopteri daha çok evinizde uçurabilecekseniz. Ev için uygun olan helikopterleri tercih etmeniz gerekir. Aksi halde hem tecrubeniz yokken helikopteri kontrol etmekte zorlanabilir, hem de ev içerisinde zevkle uçuramazsınız.

Ev için uygun helikopter nasıl olmalıdır.?

uzaktan kumandalı helikopter

uzaktan kumandalı helikopter

Evde uçurmaya en elverişli helikopterler küçük helikopterlerdir. Kumandalı helikopterin küçük olması evde uçurmayı kolaylaştırır. Hareket etmesi için daha geniş alanların kalmasını sağlar. Bu durum sizin helikopter uçurmaktan daha çok keyif almanızı sağlayacaktır.

Ev için Helikopter Fiyatları

Ayrıca fiyatları büyük olanlara yada yakıtlı helikopterlere göre çok uygundur. Örneğin yanda görmüş olduğunuz 22 cm uzunluğa sahip helikopterin satış fiyatı 75 TL. Dilerseniz bir videosunu seyredelim.

Dış Mekan Helikopterleri Nasıldır.

Dış mekan helikopterleri daha büyüktür. Dışarıda uçurabilmek için tasarlandığından dış etkenlere karşı daha güçlüdür. Daha güçlü bir motora sahiptir. Çarpmalara karşı daha güçlü malzemelerden yapılır. Kumanda mesafesi çok daha uzundur. 100-200 metre uzaklıktan bile kontrol edilebilirler. Yakıtlı helikopterler daha pahalı, daha güçlü ve daha hızlıdır. Bu tür helikopterleri kullanmadan önce rc helikopterleri tercih etmelisiniz. Bu şekilde daha az acemilik çeker, helikopterinize zarar verme oranınızı düşürmüş olursunuz. Fiyatları binlerle ifade edilebilmektedir.

 

Oyuncağı Satın Al